Oferujemy indywidualne lub grupowe kursy języka angielskiego dla dorosłych na terenie Warszawy. Nauczamy w firmach, w domu ucznia, przez Skype, prowadzimy również grupowe kursy stacjonarne z zakresu biznesowego języka angielskiego „English for Work”. Każdy nasz kurs jest spersonalizowany, czyli zaprojektowany na miarę indywidualnych potrzeb.

Nasi lektorzy mają doskonałe kwalifikacje, bogate doświadczenie oraz pasję do nauczania, dzięki czemu każda lekcja jest niezapomnianą przygodą, podróżą w głąb języka. Rekomendowany przez nas lektor może zostać sprawdzony na lekcji próbnej.

Wyróżniają nas wysoki standard oferowanych usług, profesjonalizm oraz duża elastyczność i rozpiętość możliwości. Jesteśmy elitarną szkołą stworzoną na miarę Twoich marzeń. Przekonaj się sam.

Kursy indywidualne

Indywidualne kursy języka angielskiego dopasowane do potrzeb, z dojazdem lektora do ucznia na terenie Warszawy.

Kursy grupowe „English for Work”

Stacjonarne, dedykowane kursy biznesowego języka angielskiego dla grup.

Konwersacje z native speakerem

Konwersacje z angielskiego z native speakerem – w firmie, z dojazdem do ucznia, w biurze na Poznańskiej lub przez Skype.

Kursy dla firm

Indywidualne lub grupowe kursy angielskiego prowadzone w firmach – słownictwo ogólne, biznesowe oraz branżowe.

Kursy przez Skype

Możliwość odbywania indywidualnego kursu języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora Skype.

Konsultacje językowe

Możliwość przeprowadzenia okolicznościowych konsultacji językowych, zgodnie z indywidualnym potrzebami.

Kursy indywidualne

Oferujemy indywidualne kursy języka angielskiego dopasowane do potrzeb, z dojazdem lektora do ucznia w centrum Warszawy, w biurze przy ul. Poznańskiej 39 lub przez Skype.

Dowiedz się więcej


Kursy dla firm

Oferujemy dedykowane, indywidualne oraz grupowe kursy języka angielskiego dopasowane do konkretnych potrzeb, na każdym poziomie zaawansowania.

Dowiedz się więcej

Kursy grupowe English for Work

Oferujemy grupowe, dedykowane kursy języka angielskiego biznesowego na dwóch poziomach:

1. Roczny kurs „In-Company Communication” (poziom B1) – przygotowuje do egzaminu BEC Preliminary,

2. Roczny kurs „Business Communication” (poziom B2) – przygotowuje do egzaminu BEC Vantage.

Dowiedz się więcej

Referencje klientów

Kursy języka angielskiego są ściśle dostosowane do naszych potrzeb. Lektor prowadzi zajęcia w sposób w pełni profesjonalny, z pasją, adekwatnie do potrzeb Słuchaczy i jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do zajęć.- STARLINK
Akademia językowa HappyHours wykazuje duże zainteresowanie indywidualnymi potrzebami klienta, przywiązując dużą wagę do tych potrzeb rozwojowych, które są najbardziej istotne z punktu widzenia wykonywanej pracy.- SONY
Świadczone przez HappyHours usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Pracownicy zwracają wiele uwagi na poznanie potrzeb uczniów i dostosowują do nich kursy językowe. Lektorzy wykazują duże zaangażowanie w prowadzone zajęcia, realizowany program nauczania jest przekazywany w sposób interesujący.- GRUPA NORMAN BENETT

SPRAWDŹ POZIOM SWOJEJ WIEDZY

Wypełnij test językowy on-line

Zacznij teraz