Zespół HappyHours

W skład naszego zespołu wchodzą starannie dobrani wybitni lektorzy z najwyższej półki o wysokich kwalifikacjach, którzy ukończyli studia kierunkowe, mają bogate doświadczenie w branży edukacyjnej oraz odznaczają się pasją do zawodu. Współpracujemy zarówno z nauczycielami pochodzenia polskiego, jak i z native speakers.

Ewa Glińska

Owner / CEO

Ewa jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez szesnaście lat nauczała języka angielskiego.

W 2005 roku, po odbyciu indywidualnego coachingu, założyła Akademię Językową HappyHours. Specjalizuje się w rekrutacji wybitnych nauczycieli oraz opracowywaniu zindywidualizowanej formuły współpracy z Klientem korporacyjnym (na podstawie przeprowadzonej diagnozy potrzeb). Dzięki temu każdy kurs jest spersonalizowany i ma wyznaczony optymalny kierunek. Takie podejście wymaga intensywnej pracy u podstaw (planowanie kursów), co w efekcie zwiększa wydajność i efektywność nauki oraz satysfakcję kursantów z zajęć.

Kocha literaturę (poezję i prozę), film, teatr. Jej pasje to gotowanie oraz podróże. W wolnym czasie ćwiczy jogę i biega.

Magdalena Sokół

Language Training Manager

Magda ma międzynarodowe uprawnienia lektorskie i metodyczne: CELTA oraz DELTA.

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Kształcenia Nauczycieli na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem licencjata (2006–2009) oraz iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem magistra (2000–2005).

W HappyHours jest odpowiedzialna za nadzór metodyczny oraz utrzymanie wysokiego standardu i jakości szkoleń językowych.

Na co dzień wychowuje dwujęzycznie córkę. Uwielbia góry, w tym turystykę wysokogórską oraz jazdę na rowerze po górach i z gór. Interesuje się rozwijaniem umiejętności czytania i pisania (ang. synthetic phonics).

Alicja Karsznia

Senior English Language Instructor

Alicja ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim w 2001 roku i ma kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu.

Słuchacze przepadają za nią i cyklicznie wystawiają jej bardzo wysokie oceny. Niejednokrotnie piszą, że to najlepszy nauczyciel, jakiego mieli. Jest chwalona nie tylko za profesjonalizm, ogromną wiedzę, doskonały akcent i odpowiednie podejście do ucznia, ale przede wszystkim za pasję i entuzjazm.

Alicja uwielbia brytyjską literaturę. Ponadto interesuje się fotografią, filmem oraz psychologią.

Katarzyna Opoka

Senior English Language Instructor

Kasia ukończyła filologię angielską drugiego stopnia w Instytucie Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie rozpoczęła studia doktoranckie na tym samym kierunku. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Kasia jest nauczycielem kreatywnym, którego mocną stroną jest planowanie kursu od A do Z, w tym dobór adekwatnych materiałów. Jest osobą komunikatywną, doskonale zorganizowaną, zaangażowaną w proces nauczania, pozytywnie nastawioną do nowych zadań, cierpliwą, otwartą i mającą duże poczucie humoru.

Interesuje się malarstwem amatorskim, literaturą science-fiction i zdrowym stylem życia. Uwielbia podróże oraz brytyjski i irlandzki folk rock.

Julita Tomaszewska

Senior English Language Instructor

Julita Julita ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim w 1998 roku oraz dwuletnie studia magisterskie na Wydziale Komunikacji Uniwersytetu Stanowego w West Chester w Pensylwanii, USA. Zdała również kilka egzaminów z angielskiego o profilu ekonomicznym z bardzo wysokimi wynikami.

Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno ogólnego, jak i biznesowego. Pracowała z kursantami na wszystkich poziomach zaawansowania. Trzy lata spędzone w USA dały jej okazję do bliskiego zapoznania się z tamtejszą mentalnością oraz nawiązania wartościowych przyjaźni, a współpraca z wykładowcami w West Chester w charakterze asystentki wzbogaciła jej warsztat nauczyciela o nowe doświadczenia. Julita jest również tłumaczem przysięgłym – specjalizuje się w tłumaczeniu tekstów ekonomiczno-prawniczych.

Interesuje się sztuką, szczególnie filmem i teatrem.

Joanna Szwed

Senior English Language Instructor

Joanna uzyskała tytuły magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Master of Arts w zakresie badawczych studiów mediewistyczych na Uniwersytecie w Utrechcie, następnie prowadziła badania w ramach studium doktoranckiego Wydziału Neofilologii UW. Jako lektor języka angielskiego poszerzała swoje kwalifikacje, uzyskując certyfikat CELTA (2014) oraz dyplom Akademii Coacha Językowego PASE (2016).

Joanna ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jako lektor języka angielskiego i wykładowca uniwersytecki. Prowadziła zajęcia z języka angielskiego ogólnego, biznesowego i akademickiego na wszystkich poziomach. Jako nauczyciel Joanna jest ceniona przez swoich uczniów za profesjonalizm, empatię i cierpliwość, jak również wytrwałość w prowadzeniu kursantów, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Lektorka ma otwarty umysł, poczucie humoru i ogromną wiedzę.

Prywatnie Joanna interesuje się mediewalizmem, literaturą fantasy, muzyką i filmem, lubi gotować i podróżować. Zawodowo śledzi zastosowanie coachingu i teorii przywództwa w nauczaniu i pracy zespołowej oraz wpływ procesów neurologicznych i psychologicznych na uczenie się.

Aleksandra Lasocka

Senior English Language Instructor

Aleksandra studiowała anglistykę ze specjalizacją nauczycielską w latach 1997–2000 w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych „Gallus” w Katowicach.

Zajęcia z Aleksandrą są ściśle dostosowane do potrzeb kursu grupowego czy indywidualnego klienta korporacyjnego. Szerokie doświadczenie w nauczaniu pozwala jej lepiej rozumieć potrzeby słuchaczy, a znajomość technik coachingowych pomaga jej motywować słuchaczy do nauki języka. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że słuchacz czuje się bezpiecznie prowadzony w procesie uczenia się. Jest otwarta i komunikatywna, ma poczucie humoru i zdolności aktorskie, dzięki czemu łatwo buduje atmosferę wzajemnego zaufania, komfortu i odprężenia na lekcji, co wpływa na wysokie zaangażowanie słuchacza w naukę oraz to, że czerpie on z niej przyjemność.

Prywatnie Aleksandra jest szczęśliwą żoną i spełnioną matką dwóch synów. W wolnych chwilach uwielbia czytać beletrystykę z tłem historycznym oraz artykuły i blogi branżowe.

Daniel Stewart

Senior English Language Instructor

Daniel pochodzi z USA. Ukończył antropologię w kolegium w Kalifornii. Naucza angielskiego od 1992 roku. Przez kilkanaście lat był związany ze szkołą Berlitz. Od 1999 roku jako Senior Language Instructor współpracuje z PAN.

Daniel ma bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego pracowników kadry zarządzającej w licznych międzynarodowych korporacjach, urzędników państwowych, wojskowych, naukowców oraz ludzi show-biznesu. W trakcie wieloletniej praktyki wypracował własną metodologię nauczania, którą za każdym razem dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia, dzięki czemu nauka z nim przynosi zaskakująco szybkie efekty. Jest komunikatywny, otwarty na potrzeby kursanta i ma duże poczucie humoru.

Daniel jak dotąd zwiedził 35 krajów, świetnie gotuje i jest pasjonatem sportu – uprawia jazdę na rowerze górskim, snowboard, żeglarstwo oraz sztuki walki Kung Fu i Wing Tsun Kung Fu.

Miriam Pietruczuk

English Language Instructor

Miriam ukończyła filologię angielską pierwszego stopnia na Uniwersytecie w Białymstoku, spędziwszy ostatni rok nauki we Włoszech na uczelni Università degli Studi di Cagliari, gdzie studiowała język angielski w zakresie literaturoznawstwa oraz kulturoznawstwa.

Na swoich zajęciach stawia na komunikację i efektywną naukę w przyjemnej atmosferze. Motywuje kursantów do nauki na każdym kroku, aby nie stracili początkowego zapału. Jest osobą kreatywną i wesołą, przez co jej zajęcia są urozmaicone i pozbawione nudy. Jej zdaniem każdy może nauczyć się języka angielskiego, a nauka powinna sprawiać radość oraz dawać satysfakcję. Podchodzi do kursantów indywidualnie i skutecznie dąży do wyznaczonego przez nich celu językowego. Co więcej, dba o to, aby każdy kursant z lekcji na lekcję czuł się coraz pewniej podczas posługiwania się językiem angielskim.

Miriam uwielbia podróże – dalekie i bliskie. Kocha też taniec i muzykę, która towarzyszy jej na każdym kroku.

Magdalena Daniel

English Language Instructor

Magda ukończyła Uniwersytet Warszawski z dyplomem magistra filologii angielskiej.

Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracuje także jako tłumacz i korektor – zarówno zawodowo, jak również w charakterze wolontariuszki Otwartego Projektu Tłumaczeń TED, gdzie współorganizuje warsztaty tłumaczeń audiowizualnych.

Angielski towarzyszy Magdzie od wczesnego dzieciństwa i jest pasją, którą potrafi zarazić. Jest osobą przyjaźnie nastawioną do ucznia, wyczuloną na jego indywidualne potrzeby, elastyczną, cierpliwą i zaangażowaną w proces nauki.

Kocha teatr, fantastykę, historię i brytyjskie seriale.

Karolina Kraczkowska

English Language Instructor

Karolina jest absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (2005) w kombinacji językowej: angielski i francuski. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Prowadziła kursy językowe z zakresu angielskiego biznesowego, specjalistycznego oraz ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto Karolina wykonała wiele tłumaczeń pisemnych i ustnych.

Za priorytet w nauczaniu języka obcego uznaje dostosowanie metodyki pracy do indywidualnych potrzeb studenta. Jej głównym założeniem pedagogicznym jest dzielenie się znajomością języka angielskiego zdobytą podczas wieloletniego pobytu w krajach anglojęzycznych. Na lekcjach stara się odtworzyć sytuacje i interakcje mające miejsce podczas posługiwania się językiem w jego naturalnym środowisku.

Karolina ukończyła również prestiżową szkołę tańca współczesnego Laban Centre w Londynie na kierunku Dance in Performance. W wolnym czasie tworzy swoje pierwsze prace choreograficzne.

SPRAWDŹ POZIOM SWOJEJ WIEDZY

Wypełnij test językowy on-line

Zacznij teraz