LinkedIn

Jak uczymy?

Sercem HappyHours są wybitni nauczyciele języka angielskiego z najwyższej półki. Nasi lektorzy mają doskonałe kwalifikacje, bogate doświadczenie oraz pasję do nauczania, dzięki czemu każda lekcja jest niezapomnianą przygodą, podróżą w głąb języka.

Kursanci nie tracą czasu na przerabianie zbędnego materiału. Kursy są spersonalizowane, czyli zaprojektowane na miarę indywidualnych potrzeb.

Uczysz się wtedy, kiedy chcesz i jak chcesz, możemy przyjechać do Ciebie (na terenie Warszawy), możesz uczyć się u nas w biurze, w centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej 39 lub przez Skype.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY USTALIĆ SZCZEGÓŁY


Zapisz się na kurs

Zapisanie się na nasz kurs jest szybkie i łatwe – bo cenimy Twój czas.

Napisz do nas, a otrzymasz maila z ofertą wraz z cennikiem, wzorem umowy do wglądu i przykładowym biogramem lektora. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie kursu, prześlemy do wypełnienia analizę potrzeb w formie ankiety oraz kartę kursanta. Poprosimy również o wypełnienie testu poziomującego online.

Po odesłaniu wypełnionej karty kursanta prześlemy mailem umowę do podpisu, fakturę VAT za miesięczny cykl nauki oraz profil rekomendowanego przez nas lektora.

Po podpisaniu umowy i opłaceniu faktury można rozpocząć kurs w ustalonym terminie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY USTALIĆ SZCZEGÓŁY

SPRAWDŹ POZIOM SWOJEJ WIEDZY

Wypełnij test językowy on-line

Zacznij teraz

Zdobyte wyróżnienia: