Rekomendacje naszych klientów

Podczas całego procesu szkoleniowego lektorzy wykazali się wiedzą i doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzone przez nich zajęcia wyróżniały się kreatywnym podejściem i w najwyższym stopniu angażowały każdego z uczestników. Należy również dodać, iż stosowane przez lektorów metody zostały bardzo dobrze ocenione przez osoby biorące udział w zajęciach, co potwierdziły wyniki ankiet ewaluacyjnych.

 

CIECHproducent chemii
Kursy języka angielskiego są ściśle dostosowane do naszych potrzeb, co przyczynia się do ogromnej satysfakcji Słuchaczy z zajęć oraz do zaangażowania w naukę. W rezultacie nauka jest przyjemna, przynosi satysfakcję i efekty. Lektor prowadzi zajęcia w sposób w pełni profesjonalny, z pasją, adekwatnie do potrzeb Słuchaczy i jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do zajęć.

 

STARLINKdom mediowy

Zarówno organizacja kursu, jak i dobór lektorów silnie wyróżniają firmę HappyHours na rynku usług szkoleniowych. Głównym atutem lektorów było bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do zajęć, stosowanie różnorodnych narzędzi szkoleniowych, a przede wszystkim umiejętność tworzenia przyjaznej, ale również ogromnie motywującej do nauki atmosfery na zajęciach. Dzięki temu pracownicy byli zaangażowani, osiągnęli wymierne efekty i z niecierpliwością oczekują na kolejne kursy.

GFK POLONIAfirma badawcza
Akademia językowa HappyHours wykazuje duże zainteresowanie indywidualnymi potrzebami klienta, przywiązując dużą wagę do tych potrzeb rozwojowych, które są najbardziej istotne z punktu widzenia wykonywanej pracy.

SONYproducent elektroniki
W opinii uczestników zajęć, są one prowadzone w sposób ciekawy i urozmaicony. Lektorzy wykazują się dużym zaangażowaniem i pasją w nauczaniu. Dzięki temu uczestnicy kursów systematycznie i zauważalnie czynią postępy w nauce języka angielskiego.

CASTORAMAsklepy budowlane

HappyHours zwracają wiele uwagi na poznanie potrzeb klienta i dostosowanie do nich świadczonych usług. Lektorzy wykazują duże zaangażowanie w prowadzone zajęcia, a realizowany program nauczania przekazywany jest w interesujący sposób.

G + J GRUNER + JAHR POLSKAksięgarnia internetowa

Lektorzy HappyHours wykazują się dużymi umiejętnościami pedagogicznymi oraz reprezentują wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia. Rzetelność i kompetencje lektorów sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna. Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć, zaangażowanie oraz potencjał organizacyjny w pełni spełniły nasze oczekiwania.

EXATELoperator telekomunikacyjny
Świadczone przez HappyHours usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Pracownicy zwracają wiele uwagi na poznanie potrzeb uczniów i dostosowują do nich kursy językowe. Lektorzy wykazują duże zaangażowanie w prowadzone zajęcia, realizowany program nauczania jest przekazywany w sposób interesujący.

 

GRUPA NORMAN BENETT doradztwo i szkolenia

Akademia Językowa HappyHours dysponuje zespołem doświadczonych lektorów prowadzących zajęcia z prawdziwą pasją. W pełni polecam HappyHours zarówno do kursów grupowych, jak i indywidualnych. Jestem przekonany, że ta inwestycja bardzo szybko się zwróci.

ADAM SZTABA kompozytor

Sprawdź swój poziom
języka angielskiego!

Wypełnij test online ;-)