Kursy dla firm szyte na miarę

Oferujemy również kursy języka angielskiego dla firm. Nauczaliśmy w firmach takich jak: Castorama, Gruner und Jahr, Starlink, GfK Polonia, Ciech, Telewizja Polska, kancelaria Dubiński, Jeleński, Masiarz i Wspólnicy – sprawdź rekomendacje.

Stworzyliśmy m.in. 14 autorskich skryptów wraz z indywidualnym planem nauczania dla GfK Polonia, opracowaliśmy 4 autorskie kursy dla Gruner und Jahr w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (900 godzin szkoleniowych) i przygotowaliśmy pracowników Telewizji Polskiej do udziału w organizacji produkcji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Prowadzone przez nas kursy uwzględniały język z takich dziedzin jak prawo, IT, PR, marketing, reklama, HR.

Dzięki naszym kursom ich uczestnicy mogli łatwiej odnaleźć się w międzynarodowym środowisku i swobodnie komunikować się ze współpracownikami i kontrahentami.

Chcesz poznać naszą ofertę? Napisz do mnie

kursy angielskiego dla firm

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci:

Uczyliśmy angielskiego w firmach takich jak:

Sprawdź swój poziom
języka angielskiego!