LinkedIn

Zespół HappyHours

W skład naszego zespołu wchodzą zarówno lektorzy polskiego pochodzenia, jak i native speakerzy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lektorami, którzy nie tylko mają wyższe wykształcenie filologiczne, ale również ukończyli studia dla tłumaczy przysięgłych, studia biznesowe, bądź też dłużej przebywali w anglojęzycznym kraju, np. na stażu lub kursie. Wybieramy osoby, które mają bogate doświadczenie w nauczaniu dorosłych języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasi lektorzy motywują do nauki poprzez dążenie do wyznaczonych celów. Wykazują się doskonałą znajomością językową biznesowych dziedzin takich jak: ekonomia, prawo, finanse, bankowość, księgowość, zarządzanie, marketing, HR, IT. Co więcej, mają szeroką wiedzę na temat różnorodnych materiałów dydaktycznych i stosują techniki aktywizujące przyswajanie wiedzy (skojarzenia, gry, quizy, materiały interaktywne), dzięki czemu opracowują ciekawe i angażujące zajęcia.

Lektorzy HappyHours to osoby pozytywne, otwarte, kreatywne, z dużym entuzjazmem, charyzmą i poczuciem humoru, co sprawia, że atmosfera na lekcjach jest fantastyczna, a nasi Słuchacze z przyjemnością pokonują kolejne etapy nauki i szybko zaczynają płynnie mówić po angielsku w pracy lub podróży.

EWA KARPIŃSKA

Owner / CEO

Moją największą pasją jest język angielski. Jego nauka zawsze sprawiała mi radość. Chciałam ją przekazać innym, dlatego w 2006 roku założyłam Akademię Językową HappyHours, w której nauczyliśmy już setki osób płynnie mówić po angielsku.

Specjalizuję się w rekrutacji wybitnych lektorów oraz opracowywaniu kursów szytych na miarę potrzeb, zarówno dla osób prywatnych, jak i małych oraz dużych firm. W HappyHours zajmuję się również content marketingiem i budowaniem silnej marki w mediach społecznościowych. Jestem autorką wielu materiałów językowych, takich jak grafiki edukacyjne, ebooki, artykuły blogowe.

Prywatnie jestem żoną, mamą Felka. Pasjonuję się metodyką Montessori. Uwielbiam dobre książki, kino i teatr.

Magdalena Sokół

Language Training Manager

Magda ma międzynarodowe uprawnienia lektorskie i metodyczne: CELTA oraz DELTA.

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Kształcenia Nauczycieli na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem licencjata (2006–2009) oraz iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim z tytułem magistra (2000–2005).

W HappyHours jest odpowiedzialna za nadzór metodyczny oraz utrzymanie wysokiego standardu i jakości szkoleń językowych.

Na co dzień wychowuje dwujęzycznie córkę. Uwielbia góry, w tym turystykę wysokogórską oraz jazdę na rowerze po górach i z gór. Interesuje się rozwijaniem umiejętności czytania i pisania (ang. synthetic phonics).

Alicja Karsznia

Senior English Language Instructor

Alicja ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim w 2001 roku i ma kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu.

Słuchacze przepadają za nią i cyklicznie wystawiają jej bardzo wysokie oceny. Niejednokrotnie piszą, że to najlepszy nauczyciel, jakiego mieli. Jest chwalona nie tylko za profesjonalizm, ogromną wiedzę, doskonały akcent i odpowiednie podejście do ucznia, ale przede wszystkim za pasję i entuzjazm.

Alicja uwielbia brytyjską literaturę. Ponadto interesuje się fotografią, filmem oraz psychologią.

Magdalena Mróz

Senior English Language Instructor

Magda ukończyła filologię angielską w zakresie studiów amerykanistycznych z tytułem magistra, a następnie studia podyplomowe dla tłumaczy przysięgłych. Odbyła również dwa kursy w Stanach Zjednoczonych. Jej ostatnim etapem edukacji były studia podyplomowe na kierunku neuromanagament, gdzie zgłębiła tajniki zarządzania indywidualnym potencjałem oraz pozamaterialnymi zasobami, zarówno swoimi, jak i innych.

Prowadziła zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla kursantów indywidualnych oraz dla firm takich jak: PZU, Raiffeisen Bank Polska S.A, Jeronimo Martins, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Przygotowywała do egzaminów LCCI, Bulats, FCE, CAE. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych o profilu biznesowym i ogólnym dla osób na różnych stanowiskach, jest gwarancją elastycznego podejścia Magdy do każdego kursanta, pomocy w realizacji celów i czynieniu wyraźnych postępów. Magda poświęca dużo uwagi mówieniu, jej konikiem są konwersacje na ciekawe, inspirujące tematy, podczas których uczeń nie tylko rozwija swój warsztat językowy, ale również dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy z różnych dziedzin. W swojej pracy lektorka stosuje techniki aktywizujące przyswajanie wiedzy oraz szybsze zapamiętywanie oparte m.in. na skojarzeniach, mapach myśli czy storytellingu.

Magda pasjonuje się neurodydaktyką i działaniem ludzkiego mózgu. Jest uzależniona od jogi, kawy i wyjazdów do Barcelony.

Magdalena Szczepanik

Senior English Language Instructor

Magdalena ukończyła Nauczycielskie Kolegium Językowe pierwszego stopnia, a następnie studia drugiego stopnia w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: filologia angielska. Dodatkowo skończyła studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych przygotowujących do roli tłumacza przysięgłego.

Magdalena jest pasjonatką języka angielskiego. Prowadzi kursy językowe indywidualne oraz grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.  Współpracowała ze szkołami takimi jak The Tower oraz Cityschool; prowadziła również zajęcia z obcokrajowcami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz na uczelni Vistula. Od 2012 prowadzi kursy językowe w Akademii Językowej HappyHours.

Rekomendowana przez nas lektorka jest osobą kreatywną, jej mocną stroną jest planowanie kursu od A do Z, w tym dobór materiałów oraz gier aktywizujących pracę słuchaczy na lekcji. Specjalizuje się w przełamywaniu bariery komunikacyjnej oraz systematycznym rozwijaniu umiejętności językowych i poszerzaniu słownictwa. Korzysta z ciekawych interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym kursanci poprzez zabawę chłoną język. Przekazuje im swoją pasję do języka i stara się, aby stał się on ich najlepszym przyjacielem.

Magdalena interesuje się językami obcymi, kulturą krajów anglojęzycznych, książkami oraz tańcem.

Marta Lachmider

Senior English Language Instructor

Marta ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim w 2014 roku i ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Na swoich zajęciach stawia na szlifowanie wypowiedzi i wzbogacanie słownictwa. Dostosowuje metody oraz materiały do preferencji i stylu uczenia się słuchacza. Zachęca uczniów do czerpania wiedzy z oryginalnych źródeł – na zajęciach korzysta z czasopism branżowych, podcastów, tedów, filmików na Youtube. Jako miłośniczka nauczania przyjaznego dla mózgu pokazuje słuchaczom, że język można doskonalić także z wykorzystaniem kart konwersacyjnych, gier planszowych, karcianych, gramatycznych, biznesowych oraz materiałów interaktywnych tworzonych na Wordwall, Kahoot, Factile oraz Quizziz.

Prywatnie Marta uczy się języka hiszpańskiego, kocha oglądać filmy i seriale o tematyce prawniczej oraz kryminalnej, subskrybuje na Youtube kanały o tematyce psychologicznej, a także śledzi nowinki edukacyjne.

Aleksandra Sommer

Senior English Language Instructor

Ola jest absolwentką filologii ze specjalnością amerykanistyczną na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła warsztat z zakresu coachingu językowego, brała również udział w kursie Business English dla nauczycieli, a także ukończyła studia podyplomowe w tym zakresie.

Ponadto Ola jest absolwentką kilku kierunków studiów z obszaru biznesu: marketingu, zarządzania organizacją oraz zarządzania projektami. Swą wiedzę wykorzystywała w praktyce, pracując jako menedżer projektów w międzynarodowym środowisku, a jej doświadczenie zawodowe w połączeniu z wykształceniem czyni ją doskonałym wyborem dla osób uczących się języka biznesowego.

Od ponad dekady uczy angielskiego głównie ludzi biznesu na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadziła kursy angielskiego zarówno dla osób prywatnych, jak i dla pracowników firm takich jak: AstraZeneca, Press-Service Monitoring Mediów, Baltic Hub, Cargill, Akra Polska czy Grupa Lotos.

Struktura jej zajęć oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że studenci czują się komfortowo i otwierają się na komunikację w języku angielskim.

Jest wielką fanką eksploracji miejskiej, zwłaszcza odwiedzania starych, zrujnowanych obiektów. Dodatkowo uwielbia łączyć pracę z podróżami.

Anna Drahokoupil

Senior English Language Instructor

Anna jest absolwentką Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, posiada specjalizacje tłumaczeniową i pedagogiczną. W roku 2006 w Londynie, otrzymała  certyfikat QTS, nadający jej status wykwalifikowanego nauczyciela w Wielkiej Brytanii.

Ma ponad 12-letnie doświadczenie pracy w szkołach brytyjskich oraz kilkuletnie doświadczenie nauczania dorosłych na wszystkich poziomach, w firmach oraz instytucjach językowych.

Anna na swoich zajęciach stawia na poprawę swobody wypowiedzi oraz osiąganie indywidualnych celów językowych swoich słuchaczy. Podczas spotkań wykorzystuje różnorodne materiały interaktywne, gry, quizy oraz oryginalne materiały językowe, takie jak podcasty, tedy, artykuły i filmy. Ma duże doświadczenie prowadzenia zajęć konwersacyjnych, kursów zarówno General English oraz Business English, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa spotkań zdalnych, prezentacji, warsztatów, słownictwo branży IT i ubezpieczeń.

W wolnym czasie zajmuje się grą na pianinie, psychologią, ogrodem, wędrówkami po górach, jogą i długodystansowymi wyprawami na rowerze.

 

Marta Szyszkowska

Senior English Language Instructor

Marta ukończyła studia magisterskie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW. Od kilku lat naucza języka angielskiego.

Ponadto ma przeszło 20-letnie doświadczenie biznesowe w organizacjach międzynarodowych. Odbyła również 2-letni staż zawodowy w Massachusetts, USA.

Marta od 2020 roku prowadziła kursy języka angielskiego online dla takich szkół jak British School i Tutlo z zakresu angielskiego biznesowego, specjalistycznego oraz ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Szerokie doświadczenie w otoczeniu biznesowym sprawia, że doskonale rozumie międzynarodowe środowisko pracy i umie swoją wiedzę skutecznie wykorzystać przy prowadzeniu ciekawych i efektywnych lekcji.

Marta na co dzień ma dużo energii. Prowadzi zajęcia z pasją oraz zaangażowaniem, dzięki czemu lekcje z nią są niezapomnianą przygodą, podróżą w głąb języka.

Marta jest osobą ciekawą świata, dla której „sky is the limit”. Miłośniczka kultury i literatury amerykańskiej, jazzu oraz kotów.

 

Daniel Stewart

Senior English Language Instructor

Daniel pochodzi z USA. Ukończył antropologię w kolegium w Kalifornii. Naucza angielskiego od 1992 roku. Przez kilkanaście lat był związany ze szkołą Berlitz. Od 1999 roku jako Senior Language Instructor współpracuje z PAN.

Daniel ma bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego pracowników kadry zarządzającej w licznych międzynarodowych korporacjach, urzędników państwowych, wojskowych, naukowców oraz ludzi show-biznesu. W trakcie wieloletniej praktyki wypracował własną metodologię nauczania, którą za każdym razem dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia, dzięki czemu nauka z nim przynosi zaskakująco szybkie efekty. Jest komunikatywny, otwarty na potrzeby kursanta i ma duże poczucie humoru.

Daniel jak dotąd zwiedził 35 krajów, świetnie gotuje i jest pasjonatem sportu – uprawia jazdę na rowerze górskim, snowboard, żeglarstwo oraz sztuki walki Kung Fu i Wing Tsun Kung Fu.

Jeśli chcesz:

– Przełamać barierę językową,
– Czuć się swobodnie i pewnie, gdy mówisz po angielsku,
– Mieć szansę na pracę w środowisku międzynarodowym,
– Potwierdzić swoje kompetencje językowe, co ułatwi zdobycie awansu lub podwyżki,

Wybierz kurs dla siebie:

Oferujemy kursy z zakresu „General English”, „English 4 Work”, kursy mieszane lub konwersacje z native speakerem szyte na miarę – sprawdź rekomendacje.

To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz uczyć się angielskiego online na kursie idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb. Zaprojektujemy dla Ciebie cały kurs od podstaw! Przy jego tworzeniu uwzględnimy Twój poziom językowy, zainteresowania, preferowane tematy oraz słownictwo, dzięki czemu skutecznie i z przyjemnością poprawisz swoją znajomość angielskiego. Nasze lekcje są ciekawie opracowane i skoncentrowane na mówieniu.

Oferujemy dwa roczne, autorskie kursy angielskiego online „English 4 Work” dla poziomów B1 i B2.

Zajęcia odbywają się w ustalone dni, dwa razy w tygodniu po 60 minut, w małych grupach (maksymalnie 6-osobowych). Kursy online są prowadzone przez utalentowaną lektorkę HappyHours Magdalenę Mróz, która specjalizuje się w prowadzeniu konwersacji na ciekawe, inspirujące tematy z różnych dziedzin. W swojej pracy stosuje techniki aktywizujące przyswajanie wiedzy oraz szybkie zapamiętywanie oparte np. na skojarzeniach, mapach myśli czy storytellingu.

Oferujemy również kursy angielskiego dla firm.

Nauczaliśmy w firmach takich jak: Castorama, Gruner und Jahr, Starlink, GfK Polonia, Ciech, Telewizja Polska, kancelaria Dubiński, Jeleński, Masiarz i Wspólnicy – sprawdź rekomendacje. Stworzyliśmy m.in. 14 autorskich skryptów wraz z indywidualnym planem nauczania dla GfK Polonia, opracowaliśmy 4 autorskie kursy dla Gruner und Jahr w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (900 godzin szkoleniowych) i przygotowaliśmy pracowników Telewizji Polskiej do udziału w organizacji produkcji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Sprawdź swój poziom
języka angielskiego!

Wypełnij test online ;-)

Zdobyte wyróżnienia: